binicilik
ds s
K9 Horse Club
d a
ds s
At Binicilik Ürünleri
d a
ds s
Sektör Dergisi
d a
ds s
Dila Country Club
d a
ds s
Kenanbey Binicilik
d a
ds s
At Dişçiliği Uzmanı
d a
ds s
Atevi'ne Reklam Verin
d a
Ana Menü
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d aTürkiye Binicilik Federasyonu’ndan Duyurular-Haberler
ds s
TBF DUYURU NO: 39 / 2013 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIMLAR TOPLANTISI VE VETERİNER KONTROLÜ
TBF DUYURU NO: 38 / 2013 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIMLAR DUYURUSU
Türkiye Kupası Doping Kontrolü ile İlgili Duyuru
TBF DUYURU NO: 37 / 2013 2013 BALKAN ENGEL ATLAMA ŞAMPİYONASI TAKIM SEÇMELERİ
Engel Atlama Balkan Şampiyonası 5-8 Eylül 2013 Kemer Golf & Country Club İstanbul
Engel Atlama Türkiye Şampiyonası 23-24 Ağustos'ta
Kemer Golf & Country Club Engel Atlama Yarışmaları
2-4 Ağustos Türkiye Kupası Engel Atlama Yarışmaları Resmi Sonuçları
TBF DUYURU NO: 36 / 2013 2013 BALKAN ENGEL ATLAMA ŞAMPİYONASI BAYANLAR TAKIM SEÇMESİ
At Terbiyesi Balkan Şampiyonası'nda Millilerimizden Büyük Başarı
d a

İlan Panosu
ds s
d a
   
 
sola Pantalon_Binici Tog_Binici Mini Chaps Eldiven_Binici Bot_Binici Mahmuz ve Mahmuz Kayışı Kamçı_Binici Koruyucu Yelek Ceket Müsabaka Kovboy Şapka Kedi_Mamaları Köpek_Mamaları At_Yemleri Pelet Form Katkı Maddeleri Biotin Plus Zinc Mineral Blok At Bakım Ürünleri Malzeme Bakım Ürünleri At_Yemleri Mix Form Kedi_Kumları Kedi_Tasmaları Köpek Aksesuarları Köpek Bakım Ürünleri Köpek Bisküvi Köpek Deri Kemik Köpek_Kulübeleri Köpek_Tasmaları Köpek_Zincirleri Prize Eyerler Bandajlar Başlıklar Blanketler Dizginler Fırçalar ve Tımarlar Gaiter/Getr Göğüslükler Kantarmalar Kolanlar Ter Bıçağı Tırnak Lastiği Üzengiler ve Üzengi_Kayışları Yularlar ve Yedek İpi Ahır Gereçleri Atevi Sticker Anahtarlıklar Bileklik Gümüş Halhal Gümüş Kolye Ucu Gümüş Telefon Süsü Havlu Peştemal Duvar Süsleri Şaraplıklar Kartvizitlik Eyer Altları, Pedler Nalbant Bıçakları (Farriers hoof knifes) Nalbant Kerpetenleri (Farriers Pulloff and Nippers) Nalbant Çekiçi (Farriers Hoof hammer) Nalbant Törpüsü (Farriers Hoof Rasp) Nal Mıh Hit-Air Hava Yastıklı Binici Koruma Yeleği Yelek Nalbant Önlüğü İkinci el/2.el Binicilik Malzemesi İkinci el/2.el At Malzemesi Binici Çizmesi CızmeÇantası Kalp Ritmi Ölçme Monitörü At Nabız Ölçme Saati/Cardio Equine At_Binicilik_Resimleri At_Sigorta Binici_Sigorta .Pantalon .MİNİ_CHAPS .BOT .Yelek .Üzengi Kayışı Deri .Talaş_Dirheni_Demir .Ahır_Bilgi_Levhası .Eyeraltı Kapitone Ped Anahtarlık Pony Binici Togları/Kaskları Pony Biniciler Koruyucu Yelekler At Kiralama Binici , Jokey Kiralama Pony Binici Mahmuzları Pony Binici Eldivenleri Optimaflex Glucosamine Chondroitin 3500 Gr. Pantolon Bayan Binici Respekt Line Pantolon Erkek Binici Respekt Line Jokey Yarış Kaskları Jokey Pantolonları Jokey Fileli Atletleri Jokey Eldivenleri Jokey Kamçıları Jokey Yarış Gözlüğü Jokey Yarış Çizmeleri Düzkoşu Eyerleri Düzkoşu Eyer Kolonları Yarış Madrabası Jokey Formaları Jokey kask Şapkaları Jokey Koruyucu Yelekleri Jokey Düzkoşu Eyerleri Apranti Jokey Yamağı Malzemeleri Ahır / Box Zemini Kaplama Malzemeleri Ahır / Box Duvarları Kaplama Malzemeleri Padok Zemini Kaplama Malzemeleri Walker / Yürütücü Zemini Kaplama Malzemeleri Yarış Atı Martingalleri Yarış Atı Keçesi Yarış Atı Eyerleri Yarış Atı Eyeri Üzengi Kayışları Yarış Atı Üzengileri Yarış Atı Eyer Kolanları Yarış Atı Çulları Blanketleri Yarış Atı Bandajları Yarış Atı Yağmurlukları Yarış Atı Başlıkları Yarış Atı Dizginleri Yarış Atı Kantarma Gem Demirleri Yarış Atı Göğüslükleri At Kuyruğu Satışı At Yelesi Satışı Düğünlere Fayton Kiralama Sünnet Düğününe Fayton Kiralama Nişanlara Fayton Kiralama Organizasyonlara Fayton Kiralama Biniciliğe İlk Adım Kitap At Traş Makinaları Erkanlı Binicilik Kampanya Bireysel Yelken Eğitimleri Kurumsal Yelken Eğitimleri ÇOCUK YETİŞKİN  At Taşıma Römorku/Van/At Nakliye Aracı OT Kalaycibey.com 6lıTahmin sitesi     sağa

Hizmetlerimiz, Referanslar
ds s
BİNİCİLİK DERSLERİ KURSU
İstanbul Anadolu Yakası 'nda binicilik derslerimiz ve fiyatları için Yasemin Çehreli 'yi 0 532 314 40 20 'den arayabilirsiniz.

KURULUŞ

atevi
; 10 Şubat 1999' da Efe Çehreli tarafından kurulmuş, binicilik at malzemeleri, binici at kıyafetleri, nalbant aletleribinici malzemeleri ithalatı ve perakende satışı, at yemleri ve at katkı ve vitamin maddeleri dağıtımı, kedi maması ve köpek mamaları ve köpek kulübeleri , aksesuarları satışı yapan bir aile firmasıdır.


İMALAT

Türkiye' nin ilk ve tek imalatçısıyız. Biniciler için binici pantalonları, mini-chapsler, termo ve kapitone yelekler, lastikli fermuarlı ve klasik binici botları, t-shirtler, sweat-shirtler, çizme çantaları, müsabaka ceketleri, atlar için ise kapitone kordonlu sırmalı eyeralltları, peluş pedler, ter blanketleri, box bandajları, üzengi kayışları imal ediyoruz ve toptan satışını da yapıyoruz.

KİEFFER, OPTIMA YEM

2008 Binicilik Oyunları Avrupa' nın en iyi eyerini üretim ödülünü alan 160 senelik KİEFFER markasının Türkiye temsilciliği, hazır at yemi sektöründe; dünyanın en büyük yem hammadde ve yem üretim firması olan Optima yem adı altında Marmara Bölgesi Bölge Bayiliği görevlerini sürdürmekteyiz.

MARKA BİLİNİRLİĞİMİZ

İlkeli ve ticaret ahlakını temel alan faaliyeti sonunda müşterilerinin tam olarak güvenine sahip olmuş, kurumsal kimliği ile tüm ilişkilerinde satışa değil bilgi vermeye yönelik çaba içinde olmuştur. Müşterilerimizin takdirleri ile sektörümüzde ATEVİ marka bilinirliği %100' dür, ülkemizde binicilik ve atçılıkla uğraşan herkes atevi 'ni bilir, firmamızı tanır.

HILL'S, PROPLAN

Portföyündeki ürünlere ek olarak 2006 yılında Hill's ve Pro Plan gibi kedi köpek mamaları ve pet aksesuarları satışına da başlamıştır.

DANIŞMANLIK

Edindiği bilgi ve tecrübe ile ülkemizin önde gelen üretim çiftlikleri ve haralarında danışmanlık görevini üstlenmiş ve teknik kadrosu ile sektörün gelişmesine katkı sağlamıştır. 2005-2006 yılları Pamukova Hakan-Cem Uzan Çiftliği 'nde, 4.-5. aylar 2010 Tüker Horoz Burak Atlıspor Kulübü Kayseri 'de danışmanlıklar yapılmıştır.

KULÜP İŞLETMECİLİĞİ

Binicilik ve at sektöründe; Asya yakasının en büyük villa projesi olan (750 villa) ve İş-Koray A.Ş. tarafından yapılan Casaba Sitesi' nin Atlıspor' unu Temmuz 2003 ile Nisan 2004 tarihleri arasında işletmiştir. Halen ekip olarak 17 Şubat 2012 'den bu yana Sırapınar Country Club 'ı işletmekteyiz.

PORTAL

Çağımızın iletişim araçlarını ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanan atevi; 1999 senesinde oluşturduğu ve Türkiye Binicilik Sektörü' nün ilk ve tek portalı haline gelen internet sitesi www.atevi.com ile sanal dünyada da varlığını sürdürmektedir.

SANAL MARKET

E-Ticaret alanına; hem Türkiye' nin kargo ücreti alınmayan ilk sanal marketi, hem de binicilik sektörü' nün ilk sanal marketi olan www.atevishop.com  ile adım atıp, 69 etkin domain ile de varlığımızı taçlandırdık.

TESCİLLİ MARKALAR

T.C. Türk Patent Enstitüsünden 2 adet şekil ibareli ve 1 adet de isim tescilli markası ile hizmet vermektedir. Bunlar:


ATEVİ
2008 17417 Marka Numaralı Ticaret Çeşitli Tescil
 
2000 09608 Marka Numaralı Ticaret Çeşitli Tescil
 


HİZMET ALANLARI

Firmamız;  tecsilli markaları ile aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir:

* Binicilik malzemeleri ithalatı ve imalatı, toptan ve perakende satışı.

* Optima at yemleri Marmara Bölge Bayiliği. 

* Selle Podium Eyerleri Türkiye Tek Yetkili Satıcılığı

* Binicilik kulübü işletmeciliği.

* Binicilik kulübü danışmanlığı. 

* Binicilik malzemeleri expertizi.

* Kedi ve köpek mamaları ve pet aksesuarları satışı.

* www.atevishop.com İnternet satış sitesi aracılığı ile sanal ticaret.
 
* Manken ve fotomodellere, moda çekimlerine , dizi filmlere,  mağazalara, sinema filmlerine at, binicilik ve binici malzemeleri kiralaması.

* İkinci el ürün alım satımı.

SATIŞ NOKTALARIMIZ:
 
Bu sanal mağazada binicilik at kıyafetleri ve pet ürünleri peşin fiyatına 5 taksitle satılıyor ve alışveriş limitinize bakılmadan kargo ücreti alınmıyor. Bunu uygulayan Türkiye' deki ilk sanal mağazadır.
 
 Kayol Zahirecilik
Veliefendi Hipodromu İstanbul yem satış bayimizdir. Bölge bayisi olduğumuz yemleri temin edebileceğiniz duayen firmada yetkililer: Bedri Kayol, Kadri Kayol ve Kenan Kayol Kardeşler.
Telefon: +90 212 572 0852

Kenan Poyrazoğlu At Yemleri Ünye Ordu
Karadeniz Bölgesi 'nde at yemleri ve at yem katkı maddeleri ile hizmetinizdedir.
Telefon:    0 544 809 51 75
Telefon 2: 0 530 329 25 75


REFERANSLARIMIZ:

Mitsui Co. firmasının üst düzey yöneticilerini kulübümüzde ağırladık. Açık büfe yemek ve at ile tanışma binişi keyfi yaşadılar.

 


Gaziosmanpaşa Belediyesi Fetih Kutlamaları 2013

Adını Feriha Koydum dizisi

Mitsui Co. Yöneticileri ve aileleri yemekli toplantısı

AFF Reklam

( 14 Şubat Tadelle Reklam Etkinliği - Bağdat Caddesi ) 
Özyeğin Üniversitesi Binicilik Kulübü (Dir Önder Atahan)

At Dünyası Dergisi Sayın Hüseyin Kaplan
 
Digital Sanatlar Gripin Grubu SÖYLEME Şarkısı Klip Çekimi


Ecem Turizm Opus 92 Sayın İstirati Dolçinyadi

Erler Film Akasya Durağı Dizisi

Garanti Emeklilik Hobi kulüpleri  www.hobimle mutluyum.com
 
Gülfer Taneri T.C.BinicilikFederasyonuMerkezHakemKurulu Başkanı

Jameson Irish Whiskey

Hakan-Cem Uzan Pamukova Çiftliği

İstanbul Atlıspor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi

Konyalı Saray Lokantacılık A.Ş.
 
Most Yapım Sıla Dizisi
 
Optima Yem Sanayi A.Ş. Türkiye
 
Ömerli Belediye Başkanı Sayın Erdal Yılmaz
 
Sante Kozmetik - Mavala
 
Sayın Şükrü Erdem TJK Yönetim Kurulu Üyesi
 
TMC Yapım Binbirgece Dizisi
 
Topaz Harası Sayın Hami Yavaş

Türker Horoz Burak Binicilik Kayseri
 
Türkiye Jokey Kulübü Karacabey Harası

 

Türkiye Jokey Kulübü İzmit Aşım İstasyonu

 

Türkiye Jokey Kulübü Mahmudiye Harası

 

Türkiye Jokey Kulübü Sultansuyu Harası

Türkmenistan Cumhurbaşkanı Sayın Gurbankulu Berdimuhammedov

(Pratik Danışmanlık Sn. Orhan Omay referansı ile)

Prof. Dr. Tayfur Bekyürek Erciyes Üniversitesi Dekan
 

Unitim Moda Mağazacılık Harvey Nichols Kanyon AVMÜNLÜ MİSAFİRLERİMİZ (Ziyaret Sırasına Göre)
Tuğçe Kazaz
Mehmet Akif Alakurt
Kenan İmirzalıoğlu
Cemal Hünal
Aşkın Nur Yengi - Haluk Bilginer
Ömerli Belediye Başkanı sayın Erdal Yılmaz
Kürşat Başar
Günce Koral
Gül Gölge
Güzide Duran
Deniz Akkaya
Halit Ergenç
İçişleri Bakanı Sayın Arif Ahmet Denizongun
Tangül - Osman Sınav
Sezen Aksu
Spor Bakanı Sayın Şükrü Erdem
Taşdelen Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sipahi
Ekümenik Patrik Sayın BartholomeosWEB SİTELERİMİZ VE DOMAİN ALAN ADLARIMIZ:


adaptifbinicilik.com
atbinmeyerleri.com
atilerehabilitasyon.com
atileterapi.com
atbinme.com
atevi.com
atevi.com.tr

athastanesi.com
athastanesi.org
atlidayaniklilik.org

atliokculuk.org

polooyunu.com

rahvan.org


rizebinicilikatlisporkulubu.com

samsunbinicilikatlisporkulubu.com

sivasbinicilikatlisporkulubu.com

trabzonbinicilikatlisporkulubu.com

yalovabinicilikatlisporkulubu.com

yasemincehreli.com.

bakıma terk edilmiş bırakılmış bağışlanmış veteriner baytar acil kaza ambulansı ambulans müdahale diş dişçi ameliyathanesi hekim İstanbul İzmir Ankara Bursa Antalya Ankara Müşahade Narkoz Uyutma Muayene Muayenesi Travay Travaille Törpü Tırnak Nalbant Mıh Çakımı Parazit İlacı İlaçları İlaç Vitamin Vitaminleri Mineral Mineralleri Katkı Maddeleri Arpa Yulaf Tahıl Ot Pelet mix ameliyat kırık sancı kolik iğne muhtaç at atlar bakımı pansiyonu barınak barınağı yaşlı korumaya koruma ihtiyaç ihtiyacı yem su ot besleme beslenme tedavi tedavisi barınma aciz hizmet veremeyen sakat engelli sakatlanmış yaşlanmış kırık hasta sorunlu mental beyin psikolojik rehabilitasyon rehabilite rehabilitasyonu merkez merkezi ilgi

 

 

 
d a

 

 
ANASAYFA - İLETİŞİM - REKLAM VER - FİRMANI EKLE
English Russian GermanArabic
Binicilik Firma İndeksi
ds s

FİRMA TÜRÜ

Burada yeralmak için tıklayınız. %18 KDV dahil Yıllık Sadece 69 TL
d a

Sitemize Üye Olun
ds s
İsim - Soyisim
E-Mail Adresiniz

d a
Binicilik Hakkında
ds s
Binicilik hakkında bütün soruların cevapları burada...
d a

Biliyor musunuz?

Ziyaretçi Trafiği
taşı

binicilik malzemeleri at biniciligi at malzemeleri binicilik sporu binici atevi malzeme malzemesi istanbul atlispor atli spor engel atlama izmir sporu atlispor tog tok bot dizgin baslik gogusluk eyeralti klubu kulubu gollu sipahi ocagi kemer atli spor atkolik at dunyasi hakem dresaj pony turkiye federasyonu il temsilciligi jokey tjk

 

Binicilik-cekmekoy
panel cit tas kaplama lastik fiyatlari saksi bahce mobilyalari granit tezgah cimstone tezgah ingilizce kursu fiyatlari forma fiyatlari bahce mobilyalari mutfak tezgahi panel cit fiyatlari ingilizce kurslari yds kursu tas kaplama tel cit patlatma tas leke tedavi fiyatlari ingilizce kurs fiyatlari panel cit