binicilik
ds s
K9 Horse Club
d a
ds s
At Binicilik Ürünleri
d a
ds s
Sektör Dergisi
d a
ds s
Dila Country Club
d a
ds s
Kenanbey Binicilik
d a
ds s
At Dişçiliği Uzmanı
d a
ds s
Atevi'ne Reklam Verin
d a
Ana Menü
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d a
ds s
d aTürkiye Binicilik Federasyonu’ndan Duyurular-Haberler
ds s
TBF DUYURU NO: 39 / 2013 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIMLAR TOPLANTISI VE VETERİNER KONTROLÜ
TBF DUYURU NO: 38 / 2013 ENGEL ATLAMA BALKAN ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIMLAR DUYURUSU
Türkiye Kupası Doping Kontrolü ile İlgili Duyuru
TBF DUYURU NO: 37 / 2013 2013 BALKAN ENGEL ATLAMA ŞAMPİYONASI TAKIM SEÇMELERİ
Engel Atlama Balkan Şampiyonası 5-8 Eylül 2013 Kemer Golf & Country Club İstanbul
Engel Atlama Türkiye Şampiyonası 23-24 Ağustos'ta
Kemer Golf & Country Club Engel Atlama Yarışmaları
2-4 Ağustos Türkiye Kupası Engel Atlama Yarışmaları Resmi Sonuçları
TBF DUYURU NO: 36 / 2013 2013 BALKAN ENGEL ATLAMA ŞAMPİYONASI BAYANLAR TAKIM SEÇMESİ
At Terbiyesi Balkan Şampiyonası'nda Millilerimizden Büyük Başarı
d a

İlan Panosu
ds s
d a
   
 
sola Pantalon_Binici Tog_Binici Mini Chaps Eldiven_Binici Bot_Binici Mahmuz ve Mahmuz Kayışı Kamçı_Binici Koruyucu Yelek Ceket Müsabaka Kovboy Şapka Kedi_Mamaları Köpek_Mamaları At_Yemleri Pelet Form Katkı Maddeleri Biotin Plus Zinc Mineral Blok At Bakım Ürünleri Malzeme Bakım Ürünleri At_Yemleri Mix Form Kedi_Kumları Kedi_Tasmaları Köpek Aksesuarları Köpek Bakım Ürünleri Köpek Bisküvi Köpek Deri Kemik Köpek_Kulübeleri Köpek_Tasmaları Köpek_Zincirleri Prize Eyerler Bandajlar Başlıklar Blanketler Dizginler Fırçalar ve Tımarlar Gaiter/Getr Göğüslükler Kantarmalar Kolanlar Ter Bıçağı Tırnak Lastiği Üzengiler ve Üzengi_Kayışları Yularlar ve Yedek İpi Ahır Gereçleri Atevi Sticker Anahtarlıklar Bileklik Gümüş Halhal Gümüş Kolye Ucu Gümüş Telefon Süsü Havlu Peştemal Duvar Süsleri Şaraplıklar Kartvizitlik Eyer Altları, Pedler Nalbant Bıçakları (Farriers hoof knifes) Nalbant Kerpetenleri (Farriers Pulloff and Nippers) Nalbant Çekiçi (Farriers Hoof hammer) Nalbant Törpüsü (Farriers Hoof Rasp) Nal Mıh Hit-Air Hava Yastıklı Binici Koruma Yeleği Yelek Nalbant Önlüğü İkinci el/2.el Binicilik Malzemesi İkinci el/2.el At Malzemesi Binici Çizmesi CızmeÇantası Kalp Ritmi Ölçme Monitörü At Nabız Ölçme Saati/Cardio Equine At_Binicilik_Resimleri At_Sigorta Binici_Sigorta .Pantalon .MİNİ_CHAPS .BOT .Yelek .Üzengi Kayışı Deri .Talaş_Dirheni_Demir .Ahır_Bilgi_Levhası .Eyeraltı Kapitone Ped Anahtarlık Pony Binici Togları/Kaskları Pony Biniciler Koruyucu Yelekler At Kiralama Binici , Jokey Kiralama Pony Binici Mahmuzları Pony Binici Eldivenleri Optimaflex Glucosamine Chondroitin 3500 Gr. Pantolon Bayan Binici Respekt Line Pantolon Erkek Binici Respekt Line Jokey Yarış Kaskları Jokey Pantolonları Jokey Fileli Atletleri Jokey Eldivenleri Jokey Kamçıları Jokey Yarış Gözlüğü Jokey Yarış Çizmeleri Düzkoşu Eyerleri Düzkoşu Eyer Kolonları Yarış Madrabası Jokey Formaları Jokey kask Şapkaları Jokey Koruyucu Yelekleri Jokey Düzkoşu Eyerleri Apranti Jokey Yamağı Malzemeleri Ahır / Box Zemini Kaplama Malzemeleri Ahır / Box Duvarları Kaplama Malzemeleri Padok Zemini Kaplama Malzemeleri Walker / Yürütücü Zemini Kaplama Malzemeleri Yarış Atı Martingalleri Yarış Atı Keçesi Yarış Atı Eyerleri Yarış Atı Eyeri Üzengi Kayışları Yarış Atı Üzengileri Yarış Atı Eyer Kolanları Yarış Atı Çulları Blanketleri Yarış Atı Bandajları Yarış Atı Yağmurlukları Yarış Atı Başlıkları Yarış Atı Dizginleri Yarış Atı Kantarma Gem Demirleri Yarış Atı Göğüslükleri At Kuyruğu Satışı At Yelesi Satışı Düğünlere Fayton Kiralama Sünnet Düğününe Fayton Kiralama Nişanlara Fayton Kiralama Organizasyonlara Fayton Kiralama Biniciliğe İlk Adım Kitap At Traş Makinaları Erkanlı Binicilik Kampanya Bireysel Yelken Eğitimleri Kurumsal Yelken Eğitimleri ÇOCUK YETİŞKİN  At Taşıma Römorku/Van/At Nakliye Aracı OT Kalaycibey.com 6lıTahmin sitesi     sağa

Atevi Binicilik Kursu İstanbul
ds s
Yasemin Çehreli  0 532 314 40 20     ve    Efe Çehreli  0 532 611 66 77


Atevi Binicilik Kulübü (1999 Kuruluş) olarak amacımız; atı ve atçılığı, biniciliği sevdirmek, atlısporların ve branşlarının tamamında gelişim sağlamaktır.

Belgeli antrenörlerimiz ile yetişkin ve miniklere doğru tekniklerle binicilik dersleri veriyoruz, yine ehil ve belgeli antrenörlerimizle engelli bireylerimizin özel eğitim programlarıyla hayata bağlanmalarını sağlıyoruz.

Engel atlama dalında milli hakem seviyesindeki teknik personelimiz ile sporu teknik anlamda destekliyoruz.

Atlıdayanıklılık branşında elimizde bulundurduğumuz rekorlar, milli sporcu antrenörü olarak ve branşta ilk özel müsabakayı yapmış olarak büyük deneyim sahibiyiz. Atlıdayanıklılık branşının iyi anlaşılmasında, kuralların geliştirilmesi ve doğru uygulanmasında emeğimiz büyüktür.

Antrenörlerimiz ve sporcularımız ile beraber Sırapınar Country Club 'da çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Açık Manej 45 mt X 35 mt

Kapalı Manej 60 mt X 17,5 mt

Ahırlarımız: Otomatik suluk, raylı kapı, beton yemlik donanımlı, 4 mt X 3 mt büyüklüklerinde 28 ahırımız var. Bütün ahırlar tek çatı altında ve koridorun sağ ve solunda karşılıklı sıralanmıştır.
Yıkama Bölümü: Sağ ve soldan lastikli bağlamalı, eğimli giderli yıkama yerimiz var.
Eyerlik: Eyerliğimizde tüm atlara yetecek miktarda ahşap eyer koyma çıkmaları var.
Yemlik: Farelere karşı özel izolasyonlu ve ilaçlı yemliğimiz var.
Otluk-Talaşlık: 10 mt X 20 mt oturma alanlı, 8 mt. yüksekliğinde kapalı alanımız talaş ve ot deposu olarak kullanılmaktadır.

LİSANS ALAN İLK BİNİCİLERİMİZ
Bir süredir ekibimizden ders alan binicilerimiz belli bir seviyeye gelip lisans almayı hak ettiklerinde, Türkiye Binicilik Federasyonu 'nun da desteği ile kulübümüzde Lisans kategori Belgesi Sınavı yaptık. Bu sınava 8 değişik çevre kulüp ve çiftliklerden de katılım oldu. Bizden 11 olmak üzere toplam 29 binici katıldı. Atlıdayanıklılık, engel atlama ve dresaj branşlarında yapılan sınav organizasyonu Yasemin Çehreli 'nin katkıları ile kusursuz geçti.
DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİNİZ ve SOSYAL ETKİNLİKLERİNİZ
Yeşil çimlerle kaplı ve ahşap masalarla donatılmış bölümde dilerseniz kendi catering firmanızla anlaşarak, dilerseniz kendi hazırladığınız yiyeceklerle gelerek veya bizden yiyecek-içecek hizmeti alarak her yaştan gruplarınıza doğum günü partileri, buna benzer sosyal ve eğlence içerikli toplantılar, gruplar tertip edebilirsiniz. Bu anlamlı gününüzü çiftliğimizde bulunan atlarımıza binerek unutulmaz ve değişik bir gün haline getirebilirsiniz.

FİLM,  KLİP ÇEKİMLERİ ve REKLAM ETKİNLİKLERİ
Çiftliğimiz birçok film, dizi film, reklam filmi ve videoclip çekimine evsahipliği yapmıştır. Bu hizmette deneyim sahibiyiz ve çekim ekibinin rahat edebilmesi için uygun fiyatlar ile ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Dilerseniz heryere at götürerek tanıtımlarınızda, özel organizasyonlarınızda yerinde hizmet verebiliriz.

Mitsui Co. firmasının üst düzey yöneticilerini kulübümüzde ağırladık. Açık büfe yemek ve at ile tanışma binişi keyfi yaşadılar.
Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Jerry Stolwijk Muhteşem Yüzyıl 'ın Lütfü Paşa 'sını atımız Efendi ile çiftliğimizde çekiyor.Fetih Kutlamaları 2013

Tadelle reklam etkinliği. Bağdat Caddesi
Gripin Grubu Videoclip çekimlerinden görüntü


SHERİFF BAR CADDEBOSTANANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VE MİNİKLERE PONY AT BİNİŞLERİMİZ:

Dilerseniz atlarımız ve personelimiz ile okulunuzun bahçesinde hizmet veriyoruz.

Bizler Ömerli bölgesinde Sırapınar Köyü 'nde küçük ponyler, atlar ve
binicilik işi ile uğraşıyoruz.

Binişlerimiz tamamen çocuklarımızın güvenliği göz önünde tutularak planlanmıştır. Ortam, techizat ve atlarımız hizmete tam olarak uygundur.


Bizden Hizmet alan bazı okullarımız:

Fenerbahçe Koleji

İkra Anaokulu

Nur Anaokulu

Senai Anaokulu

Ada Anaokulu (Taşdelen ve Çekmeköy Şubeleri)

Pamuk Şekeri Anaokulu

Kardelenbal Çocukevi

Gökkuşağı Koleji

Biricik Anaokulu

Şile İnciler Anaokulu

Nazlı Anaokulu

Lale Bahçesi Anaokulu / Kaynarca


Antrenör belgeli, bayan-erkek eğitmenlerimiz miniklerimizi bekliyor olacak.
3-7 yaş grubu miniklerimize sevimli ponyler ve atlar ile gezinti
binişleri yaparak onların hayvan sevgisini geliştiriyor ve doğaya
yakınlaşmalarına katkı sağlıyoruz.
Çok uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetten sizlerin de
yararlanmasını arzu ederiz.
Yapmanız gereken sadece bizi aramak…
Yasemin Çehreli  0 532 314 40 20
Efe Çehreli     0 532 611 66 77
Detaylı fotoğraf ve bilgi için:
Facebook 'ta Sırapınar Country Club

FİRMA ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AT BİNİŞLERİ VE GRUP DERSLERİMİZ:

Bizler Ömerli Bölgesi 'nde Sırapınar Köyü 'nde küçük ponyler, atlar ve binicilik işi ile uğraşıyoruz.

Ekip ruhunu geliştirme, liderlik, yüksek motivasyon kazancı ve verimlilik amaçlı "firma çalışanlarına grup halinde rehabilitasyon" programlarının etkin olarak faydalanıldığı günümüzde; bu faaliyetlerin arasında atlar ile programlar da yer almakta.

Firma çalışanlarınıza ve yöneticilerinize liderlik vasıflarını geliştirmede at binişlerinden faydalanabilir,  ekip halinde teorik dersler ve uygulamalı at binişleri ile kaynaşmalarına destek olabilirsiniz. Dilerseniz tatil günlerinizde aileler ile birlikte açık hava kahvaltıları ve yine çocuklarınızın da faydalanacağı minik pony at binişlerimize katılabilirsiniz.

Antrenör belgeli, bayan-erkek eğitmenlerimiz; firma çalışanlarınızı ağırlamaktan memnun olacaklardır.

Çok uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetten sizlerin de yararlanmasını arzu ederiz.

Yapmanız gereken sadece bizi aramak…

Yasemin Çehreli  0 532 314 40 20

Efe Çehreli     0 532 611 66 77

Detaylı fotoğraf ve bilgi için:

Facebook 'ta   Sırapınar Country Club

Nette www.atevi.com ve   www.yasemincehreli.com


AT PANSİYONU HİZMETİMİZ:

Atlarınıza sizin yerinizde veya kendi yerimizde bakım hizmeti sağlıyoruz. Kullandığımız yem alışılagelmiş tahıllar değil, günümüzün gelişmiş hazır yemlerinden oluşmaktadır. At Yemleri Optima Marmara Bölge Bayi olmamızın verdiği avantaj ile atlarımızı uygun fiyata doğru, ithiyacı karşılayan vitamin, mineral, prebiyotik ve probiyotikler ile donatılmış OPTIMA 100 , OPTIMA 200 ve OPTIMA 300 yemlerimizle besliyoruz.

Uzman ve deneyimli seyislerimiz ve binici hocalarımız gözetiminde atınızın günlük çalışma programı harfiyen uygulanmaktadır. Kulübümüzde bulunan her at hergün günyüzü görmektedir.

TEK  VE  10'LU  PAKET DERSLERİMİZ

Antrenör Belgeli hocalarımız ile ister tek biniş ücreti ödeyerek isterseniz uygun fiyatlı 10 lu paket alarak at biniş derslerimize katılabilirsiniz. 10 lu paket satın  aldığınızda; bu 10 dersi ister arkadaşlarınızla isterseniz de aile bireylerinizle beraber kullanabilirsiniz. Satın aldığınız dersleri tarih sınırı olmadan istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Binişleriniz açık veya kapalı manejlerimizde olacağı gibi, belli bir aşamadan sonra yanıbaşımızdaki ormanlarda da arazi gezileri şeklinde olabilir.

AT NAKLİYESİ HİZMETİMİZ

Türkiye' nin her iline, her bölgesine uygun fiyatlarla özel at taşıma araçlarımızla güvenli ve sağlıklı at taşıma hizmetimiz vardır. Römork aracımızın ruhsatı ve ayrı plakası vardır, muayenesi tamdır.

AT EĞİTİMİ HİZMETİMİZ

Binilmemiş tayları yarışa veya eğitime ihtiyacı olan atları binişe hazır hale getirip, ihtiyacı olan tip eğitim ile binişe hazırlıyoruz. Bu eğitim esnasında atın ömrü boyunca unutmayacağı yanlış ve hatalı davranışlardan kaçınarak, atın mutluluk içinde ve stresten uzak kalmasını sağlıyoruz. Gerekli sabır ve uzun süreçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

TEKNİK KADROMUZ

Kulüp Hocası:    Yasemin Çehreli    0 532 314 40 20

Hocalarımız   :     Gülşah Öz


Yardımcılarımız   :  

Murat

Muzaffer Siyahkoç

Necla ve Ayşe

Teknik Konular:  Efe Çehreli            0 532 611 66 77

ATLARIMIZ VE ORİJİNLERİ (İsim / Baba, Anne)

Kösem / Shetland

Mihrimah / Shetland

Allım / AlmanAlman

Cemre / Alman Alman

Tekvin / İngiliz Arap

Pegasus / İngiliz

Kiss Me

Çilli / Anadol

Hurrem / Shettland


Mahıdevran / Shettland


Fox / İngiliz İngiliz

Dora / Pony


Zora / Pony


Düldül / Anadolu


Sunny / İngiliz İngiliz

Caprill - Z  Belçika Zangersheide


KÖPEĞİMİZ BOZKA

BİNİCİLERİMİZ

Tuğçe Kazaz

Meltem

Simay ve Sude

Salih ve Mina

Kuzey

Gizem

Ezgi Gürler

Alara Refik

Berrak Kural

Ahu Karcılıoğlu

Binnaz ve Orçun

Melis

Deniz Güneş

Zeynep Uzunlar, Sema Uyar

Ali

Elif

Ayşe

Murat-İsmail

Bahadır

Ebru Karaduman

Enis

Nil Koçak


Metehan

Can Kalaycı


Altay Kabukçu


Barış Selimoğlu


Sercan Lokumcu

Ceren

Hakkı


Deniz

Sarah

Kaan- Gökçe Yazan

Ece Uğuz


Noah

Sude

Zeynep

Yusuf

Peren


Mehmet Kalay


Özlem Aslan


Kerem ve Deniz Timurkan


Buse Üzümcü


PANSİYON ATLARIMIZ VE SAHİPLERİ:

Gülsarı / Hatice Ekşi

Culika / Hatice Ekşi

Lokum / Çiğdem-Serkan Çiftçioğlu


ORMANLARIMIZDAKİ YABAN HAYVANLARI:

Karaca

Domuz. Aşağıda; alt dişlerden biri 24, biri 23 cm. olan bölgemizde avcılar tarafından vurulan domuzun iskeletinden aldığımız dişler var.


Kurbağa

Tilki

Çakal

Kirpi

Fındık Faresi


Yılan


Kaplumbağa

Su Kaplumbağası
Sincap

Leylek

Kaz

Mehmetçik Kuşu

Ördek

Beyaz Balıkçıl

Şahin

Atmaca

Karga çeşitleri; Alakarga Saksağan Kara Karga

Küçük kuş çeşitleri; sığırcık bülbül saka ispinoz bıldırcın

Serçe. Bu minik serçe ahırımızın çatısındanki yuvasından yere düşmüştü.

Bu minik kuş etrafımızdaki ormanlarda yaşıyor. Bir sabah manejde kendisine rastladık.


Tavşand a

 

 
ANASAYFA - İLETİŞİM - REKLAM VER - FİRMANI EKLE
English Russian GermanArabic
Binicilik Firma İndeksi
ds s

FİRMA TÜRÜ

Burada yeralmak için tıklayınız. %18 KDV dahil Yıllık Sadece 69 TL
d a

Sitemize Üye Olun
ds s
İsim - Soyisim
E-Mail Adresiniz

d a
Binicilik Hakkında
ds s
Binicilik hakkında bütün soruların cevapları burada...
d a

Biliyor musunuz?

Ziyaretçi Trafiği
taşı

binicilik malzemeleri at biniciligi at malzemeleri binicilik sporu binici atevi malzeme malzemesi istanbul atlispor atli spor engel atlama izmir sporu atlispor tog tok bot dizgin baslik gogusluk eyeralti klubu kulubu gollu sipahi ocagi kemer atli spor atkolik at dunyasi hakem dresaj pony turkiye federasyonu il temsilciligi jokey tjk

 

Binicilik-cekmekoy
panel cit tas kaplama lastik fiyatlari saksi bahce mobilyalari granit tezgah cimstone tezgah ingilizce kursu fiyatlari forma fiyatlari bahce mobilyalari mutfak tezgahi panel cit fiyatlari ingilizce kurslari yds kursu tas kaplama tel cit patlatma tas leke tedavi fiyatlari ingilizce kurs fiyatlari panel cit